RSU spēlētājas piektdien otrajā Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) spēlē par trešo vietu viesu laukumā ar 67:65 (20:14, 20:17, 12:15, 15:19) apspēlēja "TTT Rīga - Juniores".

Tādējādi sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1. Bronzas sērijas izšķirošais mačs notiks pirmdien RSU laukumā.

Uzvarētājām šajā mačā 23 punktus iemeta Kate Aizsila, kamēr par vienu mazāk pievienoja Daina Lazdeniece - Auniņa. Savukārt "TTT Rīga - Juniores" sastāvā ar 11 punktiem izcēlās Jete Katrīna Nulle, kamēr desmit pievienoja Sindija Kudule. Tikmēr Janetes Rozentālas rēķinā deviņi punkti un 18 bumbas zem groziem.

Pirmā puslaika gaitā RSU spēja iegūt vairāk nekā desmit punktu pārsvaru, bet lielajā pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 40:31 par labu viešņām. Otrajā puslaikā duelis ritēja punkts punktā, laukuma saimniecēm pakāpeniski samazinot rezultāta starpību. 29 sekundes līdz pamatlaika beigām Laura Meldere ar trāpītu vienu no diviem soda metieniem samazināja rezultāta starpību līdz diviem punktiem (65:67), bet tuvāk "TTT Rīga - Juniores" netika.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka šīs sērijas pirmajā mačā "TTT Rīga - Juniores" svinēja uzvaru ar 68:64.

Savukārt trešdien sākās Latvijas sieviešu čempionāta finālsērija, kurā neapšaubāmā favorīte "TTT Rīga" smagā cīņā savā laukumā ar 66:62 pārspēja "Vega 1"/"Liepāja" basketbolistēm. Sērija ilgs līdz vienas komandas trim uzvarām, bet nākamā cīņa gaidāma sestdien Liepājā.