Latviešu basketbolists Ojārs Siliņš sestdien guva 17 punktus, turklāt iemeta pagarinājumu atnesošu tālmetienu, tomēr viņa pārstāvētā Redžo di Emīlijas "Grissin Bon" komanda zaudēja otrajā Itālijas A sērijas finālsērijas spēlē pēc kārtas.

Sērijas ceturtajā cīņā "Grissin Bon" izbraukumā ar 90:94 (21:25, 15:23, 20:20, 24:12, 10:14) pagarinājumā piekāpās ULEB Eirolīgā spēlējušajai Sasāri "Dinamo" vienībai, sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot neizšķirtam 2-2.

Vēl ceturtās ceturtdaļas septītajā minūtē "Grissin Bon" zaudēja ar 69:78, tomēr spēja pietuvoties pretiniekiem un 20 sekundes pirms pamatlaika beigām tieši Siliņš ar tālmetienu panāca izlīdzinājumu 80:80.

Pusotru minūti pirms pagarinājuma beigām Džeroms Daisons realizēja ļoti tālu trīspunktu raidījumu, iegūstot četru punktu pārsvaru "Dinamo" basketbolistiem, ko viņi līdz cīņas beigām noturēja, tomēr atlikušajā laikā tika fiksēti arī vairāki strīdīgi tiesnešu lēmumi par labu mājiniekiem.

Siliņš šajā mačā laukumā pavadīja 35 minūtes, kuru laikā realizēja piecus no sešiem izpildītajiem divpunktu raidījumiem, divus no sešiem tālmetieniem un vienīgo soda metienu.

Tāpat latvieša rēķinā trīs piezīmes, kas deva 14 efektivitātes punktus.

Rezultatīvāk par viņu Redžo di Emīlijas komandas sastāvā nospēlēja vienīgi 20 punktus guvušais lietuvietis Darjušs Lavrinovičs.

Tikmēr Daisons uzvarētājiem palīdzēja ar 28 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

"Grissin Bon" komandu pārstāv arī talantīgais latvietis Artūrs Strautiņš, kurš gan šoreiz atkal nebija atrodams pieteikumā.

Sērijas nākamais mačs pirmdien notiks "Grissin Bon" laukumā.

"Grissin Bon", kam tikai 2012. gadā izdevās triumfēt otrajā līgā un izlauzt ceļu pretī A sērijai, pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē var tikt pie Itālijas čempionu titula.

Ar 21 panākumu 30 spēlēs "Grissin Bon" regulārā čempionāta sezonu noslēdza augstajā trešajā vietā, bet pārliecinoša uzvarētāja ar 26 panākumiem 30 mačos bija ULEB Eirolīgā spēlējošā Milānas "EA7 Emporio Armani".