Latviešu basketbolists Ojārs Siliņš svētdien aizvadīja savu rezultatīvāko maču Itālijas A sērijas čempionātā un guva 25 punktus, taču viņa un vēl viena Latvijas spēlētāja Artūra Strautiņa pārstāvētā Redžio di Emīlijas "Grissin Bon" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Grissin Bon" viesos ar 80:90 (23:23, 20:27, 13:20, 24:20) piekāpās Pezāro "Consultinvest" vienībai.

Siliņš šajā mačā laukumā bija 29 minūtes, kuru laikā realizēja četrus no pieciem divpunktu metieniem un piecus no sešiem tālmetieniem, kā arī abus divus soda metienus. Tāpat viņam četras atlēkušās bumbas, četras piezīmes un divi izprovocēti pārkāpumi, kas ļāva tikt pie 25 efektivitātes punktiem.

Tikmēr Strautiņš laukumā bija 22 minūtes, kuru laikā guva divus punktus. Patlaban 17 gadus vecais latvietis realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, bet aizmeta garām trīs tālmetienus. Tāpat viņam divas atlēkušās bumbas, divas kļūdas, divas pārtvertas piespēles, viena piezīme un divi izprovocēti pārkāpumi.

Vēl vienā mačā savainotā Jāņa Blūma pārstāvētā Avelīno "Sidigas" komanda sestdien ceturtajā ceturtdaļā sameta 34 punktus un ar 80:68 (14:27, 15:15, 17:13, 34:13) pārspēja ULEB Eiropas kausa komandu Trento "Dolomiti Energia".

Blūms pleca savainojuma dēļ nav spēlējis kopš novembra un šosezon, visticamāk, laukumā neatgriezīsies.

Zaudējumu piedzīvoja Riharda Kuksika pārstāvētā Varēzes "Openjobmetis", kas savā laukumā ar 81:82 (15:15, 23:28, 16:22, 27:17) piekāpās Kapo d'Orlando "Betaland" basketbolistiem.

Kuksiks spēlēja 32 minūtes, kurās guva 11 punktus - iemeta trīs no četriem tālmetieniem un vienīgo divpunktu metienu. Viņš izcīnīja arī trīs atlēkušās bumbas zem groziem, pārtvēra vienu bumbu un nopelnīja trīs piezīmes, tiekot pie deviņiem efektivitātes punktiem.

"Openjobmetis" spēles izskaņā bija vadībā ar 81:78, taču pamanījās izlaist uzvaru spēles pēdējās sekundēs.

"Grissin Bon" vienība ar 14 uzvarām 20 spēlēs ieņem Itālijas A sērijas kopvērtējuma līderpozīciju, "Sidigas" ar 12 uzvarām ieņem ceturto vietu, bet "Openjobmetis" ar septiņiem panākumiem 20 mačos atrodas 13.pozīcijā starp 16 komandām.