Latvijas saspēles vadītāja Jāņa Strēlnieka seši gūtie punkti neglāba viņa pārstāvēto Krievijas komandu Sanktpēterburgas “Spartak” no zaudējuma ULEB Eiropas kausa otrā posma – TOP 16 – spēlē ar rezultātu 61:68 (21:17, 17:15, 8:18, 15:18) Turcijas komandai “Banvit”.

Šis “Spartak” komandai bija pirmais zaudējums Eiropas kausa turnīrā.

Aizvadītajā mačā Strēlnieks laukumā pavadīja 25 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā guva sešus punktus, realizējot visus trīs izmestos divpunktu metienus, bet raidot garām vienīgo izmesto tālmetienu. Tāpat viņa kontā trīs rezultatīvas piespēles, divas atlēkušās bumbas, viena pārtverta bumba, divas kļūdas un divas personīgās piezīmes.

Rezultatīvākais “Spartak” komandā ar 16 punktiem bija Patriks Beverlijs, bet “Banvit” komandas labā 18 punktus guva Keilins Lūkass.

Otrā posma K apakšgrupas kopvērtējumā “Staprtak” ar piecām uzvarām sešās spēlēs ierindojās pirmajā pozīcijā, un ceturtdaļfinālā spēkosies ar Čehijas vienību Nimburkas CEZ.