Latviešu saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks svētdien guva četrus punktus, bet Bambergas "Brose Baskets" komanda Vācijas basketbola bundeslīgas čempionāta spēlē savā laukumā ar rezultātu 101:74 (28:20, 20:25, 31:19, 22:10) pārspēja Ulmas "Ratiopharm".

Latvietis laukumā pavadīja 26 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā raidīja grozā vienīgo divpunktu metienu un divus no četriem soda metieniem. Neviens no viņa četriem tālmetieniem mērķi nesasniedza.

Strēlnieks tika arī pie trim rezultatīvām piespēlēm, vienas kļūdas un trim piezīmēm.

Uzvarētāju labā 35 punktus guva amerikānis Raiens Tomsons.

Jaunās sezonas pirmajās sešās spēlēs Bambergas klubs izcīnījis piecas uzvaras, kas kopvērtējuma tabulā ļauj ieņemt ceturto vietu.

Iepriekšējā sezonā "Brose Baskets" nepārvarēja Vācijas čempionāta ceturtdaļfināla barjeru, bet pirms tam četrus gadus pēc kārtas izcīnīja zelta medaļas. Šosezon "Brose Baskets" spēlē arī Eiropas kausa sacensībās.

Iepriekš no Latvijas basketbolistiem Bambergas komandā spēlējis latvietis Uvis Helmanis, kurš tāpat kā Strēlnieks nāk no Talsiem. Helmanis šo vienību pārstāvēja no 2002. līdz 2006.gadam.