Latvijas izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks svētdien guva 13 punktus Vācijas kausa ceturtdaļfināla spēlē, bet viņa pārstāvētā Bambergas "Brose" svinēja panākumu.

Vācijas čempione "Brose" savā laukumā ar 75:52 (23:9, 23:10, 15:18, 16:15) pārspēja Baireitas "Medi" komandu.

Strēlnieks šajā spēlē laukumā bija 19 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā iemeta divus no trim divpunktu metieniem un trīs no četriem tālmetieniem.

Tāpat talsinieks atdeva vienu rezultatīvu piespēli, vienreiz kļūdījās un nopelnīja divas piezīmes.

Strēlnieks un Dariuss Millers katrs guva pa 13 punktiem un bija rezultatīvākie spēlētāji "Brose" rindās.

Pusfinālā "Brose" spēkosies ar Ulmas "Ratiopharm" un Ludvigsburgas "MHP Riesen" dueļa uzvarētāju.

Tikmēr citā ceturtdaļfināla mačā Ojārs Siliņš guva septiņus punktus, bet tas neglāba viņa pārstāvēto Bonnas "Telekom Baskets" no zaudējuma 72:87 (16:26, 26:17, 14:27, 16:17) Minhenes "Bayern" komandai.

Siliņš šajā spēlē laukumā pavadīja 17 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā iemeta divus no trim divpunktu metieniem un vienu no trim tālmetieniem. Tāpat viņam viena atlēkusī bumba un četras piezīmes.

Latvieša pārstāvētajā komandā rezultatīvākais bija Džūljans Gembls, kurš guva 15 punktus.

Vācijas kausa finālčetrinieka turnīrs norisināsies februāra vidū, un tajā vieta jau nodrošināta Berlīnes "Alba" komandai, kas ir turnīra saimniece un pusfinālā tiksies ar "Bayern".

Pērn "Brose" cieta zaudējumu pusfinālā, bet par kausa ieguvēju kļuva "Alba".