Latvijas basketbola izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks trešdien guva 16 punktus un palīdzēja Pirejas "Olympiacos" komandai iekļūt Grieķijas kausa izcīņas pusfinālā.

"Olympiacos" ceturtdaļfinālā ar rezultātu 97:67 sagrāva "Larissa-Faros" basketbolistus, pārliecinoši turpinot cīņu par Grieķijas kausu.

Jānis Strēlnieks uzvarētāju sastāvā laukumā pavadīja 20:07 minūtes, kuru laikā bija guva 16 punktus , trāpot vienu no diviem divpunktu metieniem, visus četrus tālmetienus un divus no trim soda metieniem. Tāpat Strēlnieka kontā arī trīs rezultatīvas piespēles.

Grieķijas kausa izcīņas pusfinālā "Olympiacos" tiksies ar "Aris" un PAOK pāra uzvarētāju. Kausa izcīņa turpināsies vēlāk sezonas gaitā.