Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) regulārā čempionāta spēlē trešdien “TTT Rīga” savā laukumā ar 108 punktu pārsvaru pārspēja “Latvijas Universitātes” (LU) komandu, turpinot spēlēt bez zaudējumiem.

“TTT Rīga” šajā mačā bija pārākas ar rezultātu 155:47 (39:0; 44:12, 33:16; 39:19).

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 25 punktiem bija Karlīne Nīmane, bet pa 19 punktiem sameta Krista Brīdiņa un Sabīne Niedola. Tikmēr LU labā 11 punktus guva Lāsma Bērziņa.

Pēc pirmā puslaika “TTT Rīga” bija vadībā ar rezultātu 83:13, pirmajā ceturtdaļā neļaujot pretiniecēm gūt ne vienu punktu. Atlikušajā laikā rezultatīvā spēlē turpinājās un “TTT Rīga” svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru.

Citā spēlē "RTU-Merks" savā laukumā ar 57:53 (22:15, 14:17, 9:17, 12:4) pārspēja "Cēsis" komandu.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 24 gūtajiem punktiem bija Daina Lazdeniece, bet Dita Rozenberga izcēlās ar 14 punktiem. Savukārt "Cēsis" labā 18 punktus guva Agnija Reke.

LSBL kopvērtējumā “TTT Rīga” ar 13 uzvarām 13 spēlēs ir pārliecinošā pirmajā pozīcijā, otro vietu ar astoņām uzvarām 12 spēlēs ieņem "Cēsis", kamēr "RTU-Merks" ar astoņām uzvarām 13 spēlēs ir trešajā pozīcijā. Tikmēr LU ar divām uzvarām 13 mačos ir priekšpēdējā, septītajā vietā.