"TTT Rīga" basketbolistes trešdien ar vēl vienu graujošu uzvaru pār "Liepājas papīra/LSSS" vienību pietuvojās Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) kārtējām čempionu titulam.

LSBL finālsērijas otrajā spēlē "TTT Rīga" basketbolistes uzvarēja ar 94:60 (27:13, 28:19, 21:15, 18:13), sērijā līdz trīs uzvarām panākot 2-0. LSBL finālsērijas trešā un, iespējams, pēdējā spēle sestdien risināsies Rīgā. Uzvaras gadījumā rīdzinieces 17. reizi kļūs par Latvijas čempionēm.

LSBL finālsērijas otrajā cīņā liepājnieces trešajā minūtē bija pēdējo reizi vadībā ar 4:2, bet jau pēc pirmās ceturtdaļas "TTT Rīga" bija pārliecinoši priekšā ar 27:13. Turpinājumā "TTT Rīga" basketbolistes tikai audzēja pārsvaru, gūstot drošu uzvaru. "TTT Rīga" labā 21 punktu guva Šeja Pedija, 20 punktus – Elisona Malota, bet 13 punktus - Kate Krēsliņa. Liepājniecēm 14 punktus guva Ieva Vītola, bet 11 punktus – Marina Ivaščanka.

Tikmēr cīņā par bronzas medaļām "TTT Rīga juniores" ar 64:48 (18:14, 16:11, 9:15, 21:8) pieveica RSU, sērijā līdz divām uzvarām panākot izlīdzinājumu 1-1. Vēl pirms pēdējās ceturtdaļas "TTT Rīga juniorēm" bija trīs punktus pārsvars, bet tad "TTT Rīga juniores" panāca 10 punktu pārsvaru, ko vairs neatdeva.

Uzvarētājām Janeta Rozentāle guva 17 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, Māra Mote guva 14 punktus, bet Luīze Šepte - 13 punktus. RSU sastāvā rezultatīvākā ar 16 punktiem bija Anna Buša.