ULEB Eirolīgas spēlē ceturtdien bez punktiem palika Kristaps Valters, bet viņa pārstāvētā vienība Malagas "Unicaja" savā laukumā ar 68:91 smagi zaudēja Sjēnas "Montepaschi".

Valters nospēlēja 12:32 minūtes, izdarīja vienu pustālo un vienu trīspunktu metienu, kā arī pieļāva trīs kļūdas.

Uzvarētājiem 20 punktus guva Deivids Moss, bet 18 punktus – Kšištofs Lavrinovičs. "Unicaja" rindās rezultatīvākais 14 punktiem bija Džoels Frīlands, 13 punktus guva Trenels Dardens.

ULEB Eirolīgas TOP16 komandu cīņā "Unicaja" tas bija trešais zaudējums trīs spēlēs, un Valtera komandai praktiski nav cerību iekļūt ceturtdaļfinālā.