Lietuvas čempionvienība basketbolā Kauņas "Žalgiris", kurā spēlē arī latvietis Kaspars Vecvagars, ceturtdien ULEB Eiroligas otrā posma cīņā ar 62:77 (14:22, 17:15, 13:25, 18:15) izbraukumā piekāpās spēcīgajam Krievijas klubam Maskavas CSKA.

Vecvagars šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 37 sekundes, pie punktiem netiekot, jo vienīgais viņa izmestais raidījums - trīspunktu metiens - mērķi nesasniedza. Latvieša rēķinā šajā mačā divas rezultatīvas piespēles, viena piezīme un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums, kas ļāva tikt pie viena efektivitātes koeficienta punkta.

CSKA jau ar pirmajām spēles minūtēm izvirzījās vadībā, bet otrās ceturtdaļas vidū mājiniekiem izdevās panākt 15 punktu pārsvaru (32:17), taču līdz puslaika pārtraukumam abas komandas šķīra vien seši punkti - 37:31. Tomēr trešajā ceturtdaļā mājinieki atkal nodemonstrēja savu pārākumu, tās izskaņā panākot 62:44 un praktiski nodrošinot panākumu šajā cīņā.

CSKA rindās ar 15 punktiem izcēlās Vitālijs Fridzons, bet par trim mazāk iemeta Nenads Krstičs.

Savukārt Kauņas kluba rindās 22 punktus iemeta Džastins Dentmons, kurš bija vienīgais desmit punktu robežu sasniegušais "Žalgira" spēlētājs.

Šis "Žalgirim" bija otrais zaudējums divos otrā posma mačos, kas F apakšgrupā astoņu komandu konkurencē ļauj ieņemt sesto vietu. Pēdējā vietā arī bez panākumiem šobrīd atrodas latvieša Dāvja Bertāna pārstāvētā Serbijas čempionvienība Belgradas "Partizan". Kā zināms, Bertāns joprojām atkopjas no pērn gūtās ceļgala traumas.

ULEB Eirolīgas otrajā posmā 16 komandas tiks dalītas divās grupās, bet pēc divu apļu turnīra ceturtdaļfinālam kvalificēsies četras katras grupas labākās vienības.

Ceturtdaļfināla uzvarētāji tiks noteikti sērijās līdz trim uzvarām, bet pēc tam Milānā nākamā gada maija vidū notiks finālčetrinieka turnīrs.