Latvijas autosportists Jānis Boks svētdien izcīnīja piekto vietu Bauskā, sporta kompleksā "Mūsa", notikušajā Eiropas autokrosa čempionāta otrajā posmā "SuperBuggy" klasē, vēsta portāls "Go4speed.lv".

Boku sestdien kvalifikācijas sacensībās piemeklēja pārnesumkārbas defekts, līdz ar to viņš kvalifikācijā uzrādīja tikai 13.rezultātu.

Savukārt otrajā un trešajā kvalifikācijas kārtā svētdien Boks uzrādīja attiecīgi piekto un trešo vietu, kas ļāva kvalificēties A finālam. Tajā Boks finišēja piektajā vietā, bet uzvaru izcīnīja čehs Petrs Bartošs.

B finālā šajā pašā klasē startēja Juris Kuļikovskis, kurš ieņēma astoto vietu un kopvērtējumā tika pie 16.pozīcijas. Tas sportistam deva pirmo ieskaites punktu karjerā Eiropas čempionāta kopvērtējumā šajā klasē.

Tikmēr "Buggy 1600" klasē desmito vietu kopējā ieskaitē izcīnīja Andris Kuļikovskis, kamēr uzvaru svinēja francūzis Tomā Anakleto.

Savukārt Nacionālajā klasē finālā startēja desmit sportisti, taču finišēja tikai četri. Uzvaru izcīnīja Jānis Miščenko, aiz kura sekoja Toms Ziedāns.

Kā ziņots, Latviju šajā posmā pārstāvēja seši sportisti.

Eiropas autokrosa čempionāta otrajam posmam bija pieteikušies 96 sportisti no 14 valstīm, kas iepriekšējo dalībnieku skaita rekordu pārsniedza par 19 sportistiem.