Baltijas basketbola līgas (BBL) elites divīzijas spēlē Latvijas vicečempioni “Ventspils” sestdien izbraukumā saspringtā galotnē ar rezultātu 75:77 (19:21, 26:22, 16:15, 14:19) piekāpās Lietuvas komandai “Šiauliai”.

“Ventspils” komandā rezultatīvākais ar 18 gūtajiem punktiem bija Džamars Jangs, Mārtiņš Meiers sameta 16 punktus, bet Jānis Strēlnieks guva 12 punktus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr "Šiauliai" komandā ar 20 punktiem rezultatīvākais bija Denzels Boulss.

Vēl ceturtās ceturtdaļas sākumā “Ventspils” bija vadībā ar rezultātu 64:58, taču turpmākajās minūtēs mājinieki rezultātu izlīdzināja un pat izvirzījās vadībā ar 75:70. Nedaudz vēlāk “Ventspils” komandai bija iespēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, taču Strēlnieka metiens lidoja garām grozam un Latvijas vienība piedzīvoja zaudējumu.

BBL elites divīzijas kopvērtējumā "Ventspils" komanda ar četrām uzvarām sešās spēlēs atrodas trešajā vietā, bet "Šiauliai" ar pieciem panākumiem piecos mačos atrodas līderpozīcijā.