"Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas turnīra spēles šajā sezonā ir īpaši spraigas un emocijas sit augstu vilni katrā spēlē.

Otrdien "Aldaris" LBL ceturtdaļfināla trešajā spēlē "Liepāja/ Triobet" ar 80:60 uzvarēja "Barons/ Latvijas Dzelzceļš", triumfējot sērijā ar 3-0.

Pirmajā puslaikā vienā no spēles epizodēm liepājnieku "garajam" Laurim Blauam pretinieku viens no mazākajiem spēlētājiem Pavlo Burenko caurgājienā pamanījās pārsist uzaci. Tas gan netraucēja Blauam spēli turpināt, viņš mačā guva 19 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, būdams lietderīgākais basketbolists liepājnieku rindās.