Krievijas futbola izlase, turpinot gatavošanos Eiropas čempionāta finālturnīram, piektdien pārbaudes spēlē nospēlēja 1:1 ar Urugvaju, bet pēc mača galvenais treneris Diks Advokāts paziņoja Krievijas valstsvienības sastāvu dalībai EURO 2012.

Abi vārti mačā tika gūti otrā puslaika pirmajās minūtēs. Sākumā Luiss Suaress vadībā izvirzīja Urugvaju, bet jau pēc minūtes Aleksandrs Keržakovs, kurš otrajā puslaikā iznāca uz maiņu, izlīdzināja rezultātu.

Pēc mača Advokāts negaidīti paziņoja, ka no pagaidu saraksta komandā vairs nepaliks Artjoms Dzjuba un Magomeds Ozdojevs, bet vienu brīvo vietu ieņems Maskavas CSKA aizsargs Kirils Nababkins.

Krievijas futbolistu pretinieku EURO 2012 priekšsacīkstēs A grupā būs mājiniece Polija, kā arī Grieķija un Čehija.

Krievijas izlases sastāvs dalībai EURO 2012

Vārtsargi: Igors Akinfejevs (Maskavas CSKA), Vjačeslavs Malafejevs (Sanktpēterburgas "Zeņit"), Antons Šuņins (Maskavas "Dinamo")
Aizsargi: Aleksandrs Aņukovs ("Zeņit"), Aleksejs Berezuckis, Sergejs Ignaševičs, Kirils Nababkins (visi – CSKA), Vladimirs Granats (Maskavas "Dinamo"), Romāns Šaronovs (Kazaņas "Rubin")
Pussargi: Igors Denisovs, Konstantīns Zirjanovs, Romāns Širokovs (visi – "Zeņit"), Deniss Glušakovs (Maskavas "Lokomotiv"), Igors Semšovs (Maskavas "Dinamo"), Alans Dzogajevs (CSKA), Marats Izmailovs ("Sporting", Portugāle), Jurijs Žirkovs (Mahačkalas "Anži"), Dmitrijs Kombarovs (Maskavas "Spartak")
Uzbrucēji: Andrejs Aršavins, Aleksandrs Keržakovs (abi – "Zeņit"), Aleksandrs Kokorins (Maskavas "Dinamo"), Romāns Pavļučenko ("Lokomotiv"), Pāvels Pogrebņaks ("Fullham", Anglija).