Čehijas futbola izlasei pēdējā 2012.gada Eiropas futbola čempionāta A grupas spēlē ar Polijas valstsvienību, iespējams, nepalīdzēs kapteinis Tomašs Rosickis, vēsta aģentūra AP.

Mačā, kurā Čehija ar rezultātu 2:1 pārspēja Grieķiju, Rosickis pirmajā puslaikā savainoja Ahilleja cīpslu un pirms otrā puslaika tika nomainīts. Pirmā puslaika pēdējās minūtēs viņš komandas biedriem žestikulēja, lai viņam vairs bumbu nepiespēlē.

Pussargs stāstīja, ka saņēma sitienu pa kājām un pēc asa pagrieziena sajuta sāpes: "Man ir problēmas ar Ahilleja cīpslu un nav ne jausmas, ko varu sagaidīt tālāk. No spēles 20. minūtes man bija grūti pat paiet. Neesmu drošs, cik nopietns ir savainojums, bet ārsti solīja pateikt to pēc iespējas ātrāk."

Čehijas izlase pēc divām spēlēm ar trīs punktiem ir otrajā vietā, zaudējot tikai Krievijas izlasei, kas tikusi pie četriem punktiem. Polija ar diviem punktiem ir trešajā vietā, bet Grieķija ar vienu punktu ir pēdējā, ceturtajā pozicijā.

EURO 2012 A grupas pēdējās, trešās kārtas spēles norisināsies 16.jūnijā.