2016. gada Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā svētdien, 26. jūnijā, Tulūzā astotdaļfināla spēlē Beļģijas valstsvienība skaistā stilā ar 4:0 (1:0) sagrāva Ungāriju un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Tagad 1. jūlijā ceturtdaļfinālā beļģi tiksies ar Velsu.

Abas komandas līdzjutējiem sagādāja neskaitāmus labus vārtu gūšanas momentus. Lai gan bumbas kontrole brīžiem pārliecinoši bija ungāru pusē, daudz pārliecinošāki laukumā visu spēli bija beļģi, bet Ungāriju bieži iegāza aizsargu diezgan paviršā darbība.

Pirmos vārtus beļģi guva jau desmitajā minūtē, kad peč centrējuma nepiesegts brīvi ar galvu bumbu vārtos raidīja Tobijs Alderveirelds. Spēles intriga saglabājās līdz pat 78. minūtei, bet atlikušajā laikā beļģi trīs reizes sodīja Ungāriju par aizraušanos ar uzbrukumiem. 78. minūtē ar savu pirmo pieskārienu EURO 2016 pie bumbas vārtus guva uz maiņu iznākušais Mišī Batčuaji, pēc divām minūtēm izcēlās beļģu kapteinis Edens Azārs, bet skaistu punktu beļģu uzvarai kompensācijas laikā pielika arī uz maiņu iznākušais Janniks Karasko.

$duelID=471;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>