Pie smagas uzvaras pārbaudes spēlē, gatavojoties gaidāmajam Eiropas čempionāta finālturnīram, svētdien tika Francijas futbola izlase, kas ar rezultātu 3:2 (0:2) savā laukumā pārspēja Islandi.

Pirmā puslaika gaitā Francijas izlase bija nonākusi zaudētājos ar rezultātu 0:2. Islandes izlases rindās ar precīziem raidījumiem izcēlās Birkirs Bjarnasons un Kolbeins Sigtursons.

Jau pašā otrā puslaika sākumā aizsargs Matjē Debušī Francijas izlasei vienus vārtus atspēlēja, tomēr neizšķirtu mājinieki panāca vien 85.minūtē, kad pirmos vārtus izlasē kopš 2009.gada aprīļa guva Franks Riberī.

Savukārt trīs minūtes pirms mača beigām uzvaru Francijas izlasei nodrošināja Adils Ramī, vienības nezaudēto spēļu sēriju pagarinot līdz 19 mačiem.

Atlikušajās divās pārbaudes spēlēs pirms Eiropas čempionāta Francija tiksies ar Serbiju un Igauniju.

EURO 2012, kas no 8.jūnija līdz 1.jūlijam risināsies Ukrainā un Polijā, Francijas izlase spēlēs D apakšgrupā kopā ar Angliju, Ukrainu un Zviedriju.