EURO 2016 turnīra C grupas spēlē svētdien, 12. jūnijā, Polijas izlase ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja sacensību debitanti Ziemeļīriju, izcīnot savu pirmo uzvaru Eiropas čempionātu finālturnīros.

Visa mača garumā Polijas izlasei laukumā bija liels pārsvars, tomēr pirmajā puslaikā vārtus gūt neizdevās. Arkadiušs Miliks un Bartošs Kapustka pirmajā puslaikā nespēja izmantot vārtu gūšanas iespējas.

Polijas futbolisti aktīvi sāka arī otro puslaiku, un 51. minūtē viņi beidzot izmantoja savu lielo pārsvaru laukumā. Miliks saņēma piespēli un nekavējoties izdarīja diezgan brīvu sitienu, pārspējot pretinieku vārtsargu. Polijas izlase turpināja kontrolēt bumbu, bet 71. minūtē Ziemeļīrija sagaidīja iespēju pretuzbrukumā, tomēr Konors Vašingtons nepārspēja vārtsargu. Pēdējās minūtēs Ziemeļīrijas centieni gūt vārtus tā arī nebija veiksmīgi.

Polijas izlase līdz šim ir piedalījusies trīs Eiropas čempionāta finālturnīros, bet tikai tagad tai izdevās tikt pie uzvaras. Savukārt Ziemeļīrija savu debijas turnīru sāka ar zaudējumu.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētu spēles aprakstu.

$duelID=403;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>