2016. gada Eiropas futbola čempionāta finālturnīra grupu sacensību otrā apļa cīņas trešdien, 15. jūnijā, iesākās ar Slovākijas izlases uzvaru B grupas duelī pār Krieviju – 2:1 (2:0).

EURO 2016 debitante Slovākija kā neatkarīga valsts guva pirmo uzvaru Eiropas čempionāta finālturnīra vēsturē.

Slovākijas futbolisti abus vārtus guva pirmā puslaika beigu daļā. 32. minūtē teicamu pretuzbrukumu noslēdza Vladimirs Veiss, kurš nomānīja divus pretspēlētājus un precīzi sita bumbu vārtos. Savukārt puslaika pēdējā minūtē Slovākija ātri izspēlēja stūra sitienu kreisajā malā. Mareks Hamšiks iegāja soda laukumā un pēc māņu kustības izdarīja perfektu sitienu tālajā stūrī, bumbai no vārtu staba lidojot vārtos.

Krievijas izlase otrajā puslaikā laukumā dominēja un vienus vārtus spēja atgūt. 80. minūtē Deniss Glušakovs saņēma piespēli no Oļega Šatova, ar galvu gūstot golu. Krievu centieni izraut neizšķirtu izskaņā nebija veiksmīgi.

B grupas kopvērtējumā Slovākijas izlase ar trim punktiem ir otrajā vietā, bet krievi ar vienu punktu pagaidām ierindojas pēdējā, ceturtajā pozīcijā.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētu mača aprakstu.

$duelID=417;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>