2016. gada Eiropas futbola čempionāta jeb EURO 2016 D grupas spēlē pirmdien Spānijas izlase ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja Čehijas valstsvienību.

Spānijas izlase visas spēles garumā daudz vairāk darbojās ar bumbu, tomēr vārtus ilgu laiku neizdevās gūt. 16. minūtē Alvaro Morata nespēja pārspēt Čehijas vārtsargu Petru Čehu, bet puslaika beigu daļā Hordi Alba neizmantoja savu iespēju. Pēdējā minūtē Tomāšs Necids apdraudēja Spānijas vārtus.

Spāņi otro puslaiku sāka ar vētrainiem uzbrukumiem, un vienā no epizodēm bumba no čehu aizsarga Romāna Hubnīka kājas trāpīja pa vārtu stabu. 65. minūtē Fransesks Fabregass izsita bumbu no tukšiem vārtiem, kad sitienu ar galvu izdarīja Teodors Gabri Selasi. Tā bija labākā izdevība gūt vārtus Čehijas izlasei, taču 87. minūtē Heralds Pikē guva Spānijas komandas uzvaras vārtus, kad pēc Andresa Injestas piespēles viņš sita bumbu vārtos ar galvu.

Portāls "Delfi" piedāvā mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētu mača aprakstu.

$duelID=407;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>