2016. gada Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā Francijā pirmdien, 13. jūnijā, E grupas pirmajā spēlē Zviedrija cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar īrijas valstsvienību.

Lai gan iniciatīva spēlē piederēja īrijai, kas arī vairākkārt bīstami uzbruka, uzvarētāju mačā neizdevās noskaidrot. Turklāt zviedri pamanījās neizšķirti nospēlēt, lai gan neizdarīja nevienu sitienu vārtu rāmī.

Otrā puslaika sākumā 48. minūtē teicams sitiens padevās Vesam Hūlahenam, kurš vadībā izvirzīja Īriju. Tomēr īriem pārsvaru neizdevās nosargāt, un zviedri 71. minūtē izlīdzināja rezultātu. Zviedri dažos metros soda laukumā labi saspēlejas, Zlatans Ibrahimovičs bumbu neizlaida ārpus laukuma un paspēja asi piespēlēt gar vārtiem, kur neveiksmīgi nospēlēja Kīrens Klarks, ar galvu iesitot bumbu savos vārtos.

$duelID=409;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>