Latvijas vīriešu basketbola izlase atkārtotā pārbaudes spēlē, kurai šoreiz bija neoficiāls statuss, pirmdien izbraukumā nospēlēja neizšķirti 71:71 ar Horvātiju.

Saskaņā ar Latvijas komandas treneru veiktajiem pierakstiem mūsu komandas sastāvā spēlēja un punktus guva: Rihards Kuksiks 12, Jānis Blūms 11, Mareks Mejeris 11, Jānis Strēlnieks 10, Kaspars Bērziņš 6 (6 atl.), Jānis Bērziņš 6 (3 piesp.), Mārtiņš Meiers 5, Armands Šķēle 3 (6 piesp.), Dairis Bertāns 3, Rolands Freimanis 2, Andrejs Šeļakovs 2, Jānis Timma, vēsta Latvijas Basketbola savienība.

Pēc Horvātijas puses lūguma abas puses maču aizvadīja treniņspēles režīmā - četras ceturtdaļas, katru sākot no rezultāta 0:0. Tomēr, saskaitot kopējo rezultātu, cīņa noslēdzās ar neizšķirtu.

Pirmajā ceturtdaļā viesi uzvarēja ar 24:21, otrajā desmitminūtē Latvija bija pārāka ar 21:18, trešā ceturtdaļa noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 15:15, bet noslēdzošajā spēles daļā Latvija piekāpās ar 11:17.

Abu komandu pirmajā mačā svētdien ar 81:66 pārāka bija Horvātijas valstsvienība.

Pēc atgriešanās no Horvātijas Latvijas izlase turpinās gatavoties Rīgā, bet 28. un 29.augustā aizvadīs divas pārbaudes spēles Somijā.

Eiropas čempionāts šogad no 4. līdz 22.septembrim norisināsies Slovēnijā.

Eiropas čempionāta grupas turnīrā Slovēnijas pilsētā Jeseņicē Latvijas pretinieki būs Bosnijas un Hercegovinas, Serbijas, Melnkalnes, Lietuvas un Maķedonijas basketbolisti. Trīs komandas kvalificēsies nākamajam posmam.