Krievijas basketbola izlase "Eurobasket 2017" turnīra ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 74:69 (17:24, 14:13, 20:16, 23:16) pārspēja Grieķijas valstsvienību, iekļūstot pusfinālā.

Aleksejs Šveds šajā mačā guva 26 punktus, no kuriem 22 viņš sameta otrajā puslaikā, Timofejs Mozgovs pievienoja 15 punktus un 10 atlēkušās bumbas, bet 11 punkti Vitālija Fridzona kontā. Grieķijas izlasē 25 punktus sameta Niks Kalatess, savukārt 19 punktus pievienoja Georgios Printezis.

$duelID=809;$eventID=17;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Krievijas izlase spēles iesākumā izvirzījās vadībā ar 13:9, tomēr pēc tam Grieķija sāka darboties veiksmīgāk, panākot 24:17. Arī turpinājumā Grieķijai izdevās turēties vadībā un kontrolēt notikumus laukumā, puslaiku noslēdzot ar sešu punktu pārsvaru (37:31). Krievijas izlase trešās ceturtdaļas izskaņā deficītu jau samazināja līdz diviem punktiem, taču noslēdzošās ceturtdaļas ievadā krieviem izdevās iespaidīgs izrāviens, kas ļāva pārņemt vadību, kuru izdevās nosargāt līdz beigām.

Krievijas izlases pretinieki pusfinālā būs Itālijas un Serbijas ceturtdaļfināla pāra uzvarētāji.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kur var lasīt detalizētu mača aprakstu.