Sestdienas otrajā futbola virslīgas spēlē abas Jūrmalas komandas – "Spartaks Jūrmala" un FC "Jūrmala" cīnījās neizšķirti. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1 (1:0), informē līgas organizatori.

"SMScredit.lv" virslīgā šī bija abu komandu pirmā savstarpējā kauja.

Spēles rezultāts tika atklāts 35.minūtē, kad FC "Jūrmala" aizsarga Pāvela Mihadjuka neveiksmīgo piespēli pārtvēra Edgars Gauračs un bez problēmām realizēja izgājienu vienatnē pret Kristapu Dzelmi.

Neskatoties uz to, ka pārtraukuma "Spartaks" devās, esot līderpozīcijā, uzreiz pēc spēles atsākšanās 2.puslaikā sekoja rezultāta izlīdzinājums - FC "Jūrmala" spēlētājs Daniils Ulimbaševs veica tālu piespēli, ko veiksmīgi uztvēra Djego Silva, apsteidzot pretinieku centra aizsargu Vitāliju Smirnovu, un ar elegantu bumbas pārcelšanu pāri vārtsargam Pāvelam Davidovam panāca 1:1.

Otrajā puslaikā "Jūrmalas derbijs" tika aizvadīts ar vairumu bīstamu momentu pie abu komandu vārtiem, taču arī ar ceturto piegājienu "Spartakam" neizdevās izcīnīt sezonas pirmo uzvaru – rezultāts palika neizšķirts 1:1.
Pēc spēles abas komandas saglabā savas iepriekšējās vietas kopvērtējuma tabulā - FC "Jurmala" (1-2-3, 5) ieņem 7.vietu, savukārt "Spartaks Jūrmala" (0-2-2, 2) pirmspēdējo 9.vietu.