Pārliecinošu uzvaru UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē trešdien izcīnīja Itālijas komanda “AC Milan”, kas savā laukumā ar rezultātu 4:0 (2:0) pieveica Anglijas klubu LondonasArsenal”.

Šajā mačā pirmie vārti tika gūti 15.minūtē, kad precīzs bija “AC Milan” pussargs Kevins Prinss Boatengs, kurš saņēma teicamu komandas biedra piespēli un bumbu raidīja vārtu augšējā stūrī. Savukārt 38.minūtē Itālijas kluba spēlētājs Zlatans Ibrahimovičs caur flangu ielauzās pretinieku soda laukumā un izdarīja augstu piespēli Robinju, kurš ar galvu panāca 2:0.

Otrajā puslaika sākumā Robinju ar tālu sitienu izvirzīja “AC Milan” komandu vadībā ar 3:0, bet astoņas minūtes pirms spēles beigām pret Ibrahimoviču soda laukumā tika pārkāpti noteikumi, un pats uzbrucējs šo iespēju realizēja, ceturto reizi pārspējot “Arsenal” vārtsargu Vojcehu Ščesniju.

Abu komandu atbildes spēle 6.martā notiks Lisabonā.