Par Spānijas Karaļa kausa ieguvējiem trešdien kļuva Madrides "Real" futbolisti, kuri šo trofeju izcīnīja 19.reizi.

Finālā Madrides "Real" ar rezultātu 2:1 (1:0) kārtējā "El Clasico" duelī pārspēja "Barcelona" komandu. Šajā mačā Madrides klubam nevarēja palīdzēt tās līderis Krištianu Ronaldu.

Mača 11.minūtē pēc lieliskas Karima Benzemā piespēles vārtus guva Anhels di Marija, izvirzot vadībā "Real". 68.minūtē "Barcelona" spēlētājs Marks Barta pēc Ksavi Ernandesa piespēles spēja panākt izlīdzinājumu, taču piecas minūtes pirms pamatlaika beigām ar individuālo meistarību Garets Beils izrāva "Real" uzvaru.