100.spēli Anglijas futbola izlases rindās trešdien, 26.martā, aizvadīja Deivids Bekhems, tomēr angļi pārbaudes spēlē Parīzē ar 0:1 zaudēja Francijai.
Francijas izlasei uzvaras vārtus 32.minūtē guva Franks Riberī, realizējot 11 metru soda sitienu. Mača tiesnesis "pendeli" piešķīra par Nikolā Anelkas nogāšanu Anglijas soda laukumā.

Tomēr lielāka uzmanība spēlē tika pievērsta 32 gadus vecajam Bekhemam, kurš savā 100.spēlē Anglijas izlases rindās laukumā devās valstsvienības pamatsastāvā. Slavenais pussargs ir tikai piektais angļu futbolists 136 gadu laikā, kurš sasniedzis šo robežu.

Savā jubilejas spēlē Bekhems pirmajā puslaikā nopelnīja brīdinājumu, bet 63.minūtē viņu nomainīja Deivids Bentlijs. Bekhemu, atstājot laukumu, ar grandiozām ovācijām sveica gan Anglijas, gan Francijas līdzjutēji.