Dienvidamerikas futbola izlašu turnīra "Copa America" ceturtdaļfinālā neizdevās iekļūt Brazīlijas izlasei, kas B apakšgrupā skandalozā spēlē ar rezultātu 0:1 piekāpās Peru.

Brazīlijas izlasei piederēja pārsvars laukumā, tomēr viņiem vārtus gūt neizdevās. Savukārt 75. minūtē Peru valstsvienība iedabūja bumbu vārtos. Pretuzbrukumā tika izdarīta piespēle gar vārtiem, un Rauls Ruidiass ar roku guva "golu".

Tiesneši vārtu guvumu ieskaitīja arī pēc vairāku minūšu diskusijām. Atlikušajā laikā Brazīlijas izlases centieni atspēlēties bija neveiksmīgi. Tas nozīmēja, ka brazīlieši nepārvarēja grupu turnīru un sasniedza savu visu laiku sliktāko rezultātu "Copa America" turnīrā.

Tikmēr Ekvadora citā B grupas spēlē ar rezultātu 4:0 sagrāva apspēlēja Haiti.

Līdz ar to B grupas kopvērtējumā Peru ar septiņiem punktiem ierindojās pirmajā vietā, Ekvadora ar pieciem punktiem ieņēma otro vietu, bet Brazīlija ar četriem punktiem palika trešajā vietā. Haiti pie punktiem tā arī netika.