Latvijas futbola izlases pussargs Aleksandrs Cauņa trešdien devās laukumā Krievijas kausa izcīņas spēlē, palīdzot Maskavas CSKA iekļūt turnīra ceturtdaļfinālā.

Astotdaļfināla mačā CSKA ar 2:0 pieveica citu Krievijas galvaspilsētas klubu "Torpedo". Cauņa laukumā devās uz maiņu 64.minūtē, kad rezultāts bija jau 2:0 CSAK labā.

Cauņam tā bija tikai otrā spēle pēc vairāk nekā gada pārtraukuma. Cauņa jau ilgstoši mokās ar kājas muskuļu traumām, tāpēc vairāk nekā gadu nepiedalījās nevienā oficiālā spēlē. Pagājušajā nedēļā viņš simboliski devās laukumā UEFA Čempionu līgas spēlē jau kompensācijas laikā, bet šoreiz viņa spēles laiks bija ilgāks.