Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA piektdien izcīnīja uzvaru arī otrajā Krievijas čempionāta sezonas spēlē, tikmēr pats futbolists nopelnīja dzelteno kartīti.

Maskavas CSKA izbraukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja Samāras "Kriļja sovetov".

Vārtus šajā mačā 64. minūtē guva serbu pussargs Zorans Tošičs. Savukārt 2:0 cīņas 71.minūtē panāca izraēliešu pussargs Bibrasu Natho.

Cauņa laukumā devās 86. minūtē, kad nomainīja vārtus guvušo Načo. Mača kompensācijas laika otrajā minūtē Latvijas futbolists pārkāpa noteikumus dažus metrus no sava soda laukuma, par ko arī nopelnīja dzelteno kartīti. Tiesa, mājinieki neveiksmīgi izpildīja brīvsitienu, jo bumba lidoja CSKA izveidotajā spēlētāju sieniņā, tāpēc spēles rezultāts nemainījās.

Tāpat šajā mačā pārtrūka "Kriļja sovetov" komandas vārtsarga Jevgēņija Koņuhova iespaidīgā "sauso" spēļu sērija, kas ilga 1302 minūtes. Iepriekšējo reizi Koņuhovs bumbu savos vārtos ielaida šī gada 14.martā.

Kā zināms, pirmajā sezonas duelī CSKA savā laukumā ar 1:0 pieveica Kazaņas "Rubin". Cauņa pirmajam mačam pieteikts bija, taču laukumā nedevās.

Tādējādi CSKA, izcīnot divas uzvaras, pagaidām kļuvuši par Krievijas čempionāta līderiem. Jāatzīst, lielākā daļa komandu savas spēles vēl nav aizvadījušas, bet to darīs nākamajās trīs dienās.