Uzvaru kārtējā Krievijas čempionāta spēlē pirmdien guva pēdējo divu gadu Latvijas labākā futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA komanda, kas ar rezultātu 4:0 (1:0) izbraukumā pārliecinoši pārspēja Vladikaukāzas "Alania" vienību.

Cauņa šoreiz laukumā pavadīja gandrīz visu mača pamatlaiku. Spēles 88.minūtē latvieti nomainīja Brazīlijas aizsargs Mario Fernandešs.

Rezultātu mača 25.minūtē ar precīzu sitienu atklāja Alans Dzagojevs, bet divas reizes "Alania" vārtsargu pārspēja Vāgners Lavs.

Kā ziņots, svētdien neizšķirti 1:1 ar Ņižņijnovgorodas "Volga" komandu izbraukumā cīnījās Latvijas izlases pussarga Vladimira Kameša pārstāvētā komanda Permas "Amkar".

Krievijas premjerlīgas kopvērtējumā CSKA ar 52 punktiem 22 spēlēs nostiprinājusies līderpozīcijā, bet "Amkar" ar 23 punktiem ieņem 11.vietu 16 komandu konkurencē.