Krievijas Superkausu futbolā sestdien izcīnīja Latvijas izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā valsts čempionvienība Maskavas CSKA.

CSKA futbolisti bez Cauņas sastāvā aizvadītajā mačā ar 3:1 (0:1) uzvarēja Krievijas kausa īpašnieci "Rostov".

Vadībā gan mača 37.minūtē izvirzījās par dueļa pastarīti uzskatītā "Rostov" vienība, kad vārtus guva Horvātijas izlases spēlētājs Hrvoje Miličs, tomēr otrā puslaika ievadā zviedrs Pontuss Vernblūms rezultātu uz tablo izlīdzināja. Turpmākajās minūtēs Rostovas futbolisti divu noraidījumu dēļ palika deviņu vīru sastāvā, bet mača izskaņā serbs Zorans Tosičs un Seidū Dumbija no Kotdivuāras guva pa vārtiem, Maskavas klubam izcīnot panākumu.

Zīmīgi, ka CSKA komanda Krievijas Superkausu izcīnīja sesto reizi vēsturē.

Kā ziņots, Cauņa jūlija vidū iedzīvojās kārtējā savainojumā. Pagājušajā sezonā Cauņa laukumā izgāja vien četrās premjerlīgas čempionāta spēlēs, kā arī UEFA Čempionu līgas pamatturnīra pirmajā mačā.

CSKA iepriekšējā sezonā otro gadu pēc kārtas triumfēja valsts čempionātā. Tikmēr "Rostov" futbolisti pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē izcīnīja Krievijas kausu.

Jaunā premjerlīgas sezona startēs 1.augustā.