Pagājušā gada labākā Latvijas futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas komanda Maskavas CSKA ceturtdien UEFA Eiropas līgas turnīra kvalifikācijas "play-off" kārtas pirmajā spēlē ar rezultātu 1:0 (0:0) izbraukumā pieveica Zviedrijas klubu Stokholmas AIK.

Aizvadītajā spēlē Cauņa sesto spēli pēc kārtas šosezon uzsāka CSKA komandas sākumsastāvā, laukumā pavadot 66 minūtes.

Vienīgos vārtus šajā spēlē guva japāņu pussargs Keisuke Honda, kurš precīzi sita 61.minūtē.

Abu komandu atbildes mačs notiks nākamajā ceturtdienā. Komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā, sasniegs grupu turnīru.

Kā ziņots, CSKA komanda ļoti neveiksmīgi aizvadīja pagājušās sezonas Krievijas čempionāta trešo apli un pēdējā kārtā zaudēja kopvērtējuma otro vietu, kas līdz ar to vienībai šosezon liedz startēt UEFA Čempionu līgā.

Cauņa pagājušā gada vasarā noslēdza līgumu ar CSKA komandu uz pieciem gadiem.