Sestdien, 20.septembrī, "SMScredit.lv" Latvijas futbola virslīgas 30.kārtas ietvaros savstarpējo spēli aizvadīja divas trešās vietas tīkotājas - Daugavpils ''Daugava'' un FK ''Jelgava''. Uzvaru Daugavpilī ar 1:0 (1:0) guva mājinieki, uzvaras vārtus nodrošinot Jevgeņijam Kosmačovam.

Kā informē sacensību rīkotāji, spēles vienīgie vārti tika gūti 41.minūtē - pie paša soda laukuma Dariušs Latka nogāza Dmitriju Kozlovu, un daugavpiliešu standartsituāciju meistars Kosmačovs pārcēla bumbu pāri sieniņai un panāca 1:0. Kaspars Ikstens, kurš vārtus nebija ielaidis gandrīz 280 minūtes pēc kārtas, šoreiz nebija glābējs.

Pēc aizvadītās cīņas Daugavpils "Daugava" pakāpās uz trešo vietu, bet jelgavnieki atkāpušies uz ceturto vietu.

Citā mačā pārsteidzoši rezultatīvā spēlē "Liepāja" ar 5:0 (1:0) sagrāva BFC "Daugavpils". Ar trijiem vārtu guvumiem atzīmējās Jānis Ikaunieks.

Spēles pirmie vārti sekoja 30.minūtē, kad ''Liepājas'' pussargs Jānis Ikaunieks tika nogāzts netālu no soda laukuma, un pats arī realizēja standartsituāciju, raidot bumbu tālajā apakšējā vārtu stūrī. Otrā puslaika ievadā "Liepāja" spēles likteni izšķīra pilnībā. Vispirms mača 50. minūtē pēc 17 gadus vecā Tumanova piespēles labā pozīcijā nokļuva Gucs, kurš šoreiz sita precīzi un pārspēja Kurakinu (2:0). Pagāja tikai piecas minūtes, kad Latvijas U21 izlases spēlētāju duelī Dmitrija Klimaševiča kļūda sarūpēja fantastisku izdevību Jānim Ikauniekam, kurš trāpīja tālajā apakšējā stūrī un guva savus 17. vārtus šosezon (3:0). Aizritēja vēl četras minūtes, un Kurakins jau ceturto reizi ķeksēja bumbu ārā no sava vārtu tīkla - šoreiz Jāņa Ikaunieka piespēle starp aizsargiem, un Iļja Šadčins izmantoja izgājienu viens pret vienu. 71. minūtē Jānis Ikaunieks nopelnīja hat-trick - pēc savainojumu sadziedējušā Roberta Savaļnieka centrējuma Ikaunieks guva vārtus ar galvu, uzstādot spēles beigu rezultātu 5:0.