Daugavpils "Daugava" izbraukumā ar 5:0 (2:0) sagrāva "Metta"/LU komandu.
Uzvarētāju rindās pa vieniem vārtiem guva Bidzina Cincadze, Dmitrijs Halvitovs, Stenlijs Ibe, Andrejs Kovaļovs un Mamuka Gongadze.

Savukārt "Skonto" viesos ar 1:0 (0:0) pārspēja JPFS/FK "Spartaks" vienību.

Uzvaru Rīgas klubam otrā puslaika sākumā nodrošināja Ruslans Mingazovs.
Tikmēr citā čempionāta cīņā "Jelgava" savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (0:2) ar Rīgas "Daugavas" komandu.

Pirmajā puslaikā Vadims Gripa un Aleksandrs Gramovičs viesiem nodrošināja divu vārtu pārsvaru, tomēr otrajās 45 minūtēs mājinieki atspēlējās, kad vārtus guva Valērijs Redjko un Mindaugs Grigaravičs.

Atlikušās divas šīs kārtas spēles risināsies svētdien, kad "Jūrmala" uzņems "Gulbenes" futbolistus, bet esošā valsts čempionvienība "Ventspils" savā laukumā tiksies ar "Liepājas metalurgu".

Kopvērtējuma pirmajā vietā ar 46 punktiem 21 spēlē atrodas Daugavpils "Daugava", un tā par četriem punktiem apsteidz "Skonto" komandu, kas aizvadījusi par vienu spēli mazāk. Šīm vienībām ar 33 punktiem 19 mačos seko "Ventspils", bet ceturtajā pozīcijā ar 32 punktiem 18 spēlēs atrodas "Liepājas metalurgs".

Piektajā vietā ar 29 punktiem 21 cīņā ir JPFS/FK "Spartaks", Rīgas "Daugavas" kontā 20 punkti 21 mačā, "Jelgava" ar 19 punktiem ir septītā, bet "Jūrmala" un "Gulbene" iekrājušas pa 18 punktiem. Savukārt kopvērtējuma pēdējā, desmitajā, vietā ar 15 punktiem atrodas "Metta"/LU.

Kā ziņots, šīs sezonas virslīgas čempionātā piedalās desmit komandas, kas aizvadīs četru apļu turnīru.

Pagājušajā sezonā par valsts čempionvienību ceturto reizi kluba pastāvēšanas laikā un pirmo pēc divu gadu pārtraukuma kļuva "Ventspils", kas izšķirošo pārsvaru sev nodrošināja tikai čempionāta pēdējā kārtā.