Ar astoņām spēlēm trešdien sākās UEFA Čempionu līgas turnīrs, un divu D grupas favorītu mačā vāciešu Dortmundes "Borussia" savā laukumā ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Londonas "Arsenal" no Anglijas.

Uzvarētājiem pirmā puslaika noslēgumā vārtus guva Čiro Imobile, bet trīs minūtes pēc otrā puslaika sākuma bumbu pretinieku vārtos raidīja Pjērs-Emeriks Obamejangs, panākot 2:0.

Citā D grupas spēlē Turcijas komanda Stambulas "Galatasaray" nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar Beļģijas "Anderlecht".

B apakšgrupā pagājušās sezonas Čempionu līgas uzvarētāji Madrides "Real" ar 5:1 (4:1) sagrāva šveiciešu komandu "Basel".

Madrides komandas labā vārtus guva Krištianu Ronaldu, Garets Beils, Hamess Rodrigess un Karims Benzemā, bet reizi "Basel" komanda bumbu raidīja savos vārtos. Šveices komandā vienīgo reizi precīzi pretinieku vārtos sita Derliss Gonsaless.

B grupas otrā spēlē "Liverpool" izglābās no neizšķirta ar Razgradas ''Ludogorets'' no Bulgārijas – 2:1 (0:0).

Mario Balotelli 82.minūtē izvirzīja vadībā "Liverpool" komandu, bet spēles kompensācijas laika pirmajā minūtē Dani Alabo rezultātu izlīdzināja. Stīvens Džerards ar precīzi sitienu kompensācijas laika trešajā minūtē izrāva uzvaru savai komandai.

A grupā Pireju "Olympiacos" no Grieķijas savā laukumā ar 3:2 (2:1) uzvarēja pagājušā gada finālistus Madrides "Atletico. Pirmos divus vārtus mačā guva "Olympiacos" spēlētāji Artūrs Masuaku un Ibrahims Afilajs, tomēr pirmajā puslaikā deficītu samazināja Mario Mandžukičs. 73.minūtē Kosts Mitroglu guva jau trešos vārtus "Olympiakos" labā, bet Antuāna Grīzmana vārtu guvums Madrides klubam panāca vienu vārtu deficītu.

Tikmēr Turīnas "Juventus" ar 2:0 (0:0) pārspēja zviedru "Malmo".

C grupā Lisabonas "Benfica" no Portugāles savā laukumā zaudēja Krievijas vienībai Sanktpēterburgas "Zeņit" – 0:2 (0:2), bet Francijas klubs "Monaco" ar 1:0 (0:0) uzvarēja Leverkūzenes "Bayer".

Ceturtdien norisināsies pārējo četru apakšgrupu spēles, sacensībās iesaistoties arī Latvijas futbolistu Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKAa un Germana Māliņa pārstāvētā Borisovas BATE.