Vācijas Superkausa spēlē futbolā trešdien Dortmundes "Borussia" ar rezultātu 2:0 (1:0) otro gadu pēc kārtas pieveica valsts čempionus Minhenes "Bayern".

Abas komandas mačā atpūtināja vairākus spēlētājus, kas vasarā piedalījās Pasaules kausa finālturnīrā, bet sekmīgāk tas rezultējās Dortmundes vienībai. Rezultātu 23.minūtē atklāja armēnis Henrihs Mhitarjans, bet mājinieku pārsvaru 62.minūtē dubultoja gabonietim Pjērs Aubamejangs.

Šajā mačā "Bayern" komandā debitēja Roberts Levandovskis, kurš šovasar pārnāca tieši no "Borussia".

"Mēs aizstāvējāmies ļoti labi. Šī bija pelnīta uzvara," uzreiz pēc mača izteicās "Borussia" komandas galvenais treneris Jirgens Klops. "Esam tālu no stāvokļa, kurā vēlamies būt, tomēr labi, ka uzvaram."

Pērn "Borussia" Superkausa mačā pieveica "Bayern" ar 4:2.

Jaunā Vācijas bundeslīgas čempionāta sezona sāksies 22.augustā, kurā "Bayern" centīsies triumfēt trešo gadu pēc kārtas.