Latvijas U-17 vīriešu futbola izlase piektdien Kauņā Baltijas kausa izcīņas otrajā mačā nenosargāja pārsvaru un spēlēja neizšķirti, informē Latvijas Futbola federācija (LFF).

Latvijas futbolisti maču pret Igauniju noslēdza neizšķirti ar 3:3 (1:1).

Pēc spēlētām desmit minūtēm Latvijai izdevās izvirzīties vadībā, kad pēc stūra sitiena ar galvu bumbu tīklā raidīja Emīls Sprukts, taču 19. minūtē pretinieki no 11 metru soda sitiena atzīmes panāca neizšķirtu.

Mača turpinājumā labākas vārtu gūšanas iespējas bija Latvijas vienībai, kas to spēja izmantot 64. minūtē, kad uz maiņu laukumā nākušā Ādama Dreimaņa nopelnīto 11 metru soda sitienu realizēja komandas kapteinis Rūdolfs Kļavinskis.

Savus otros vārtus spēles 70. minūtē guva Sprukts, noslēdzot partnera centrējumu, bet pāris minūtes vēlāk igauņi vienus vārtus atguva. Pēc otrajiem ielaistajiem vārtiem Latvijas izlasei nācās daudz aizstāvēties, kas 87. minūtē noveda pie vēl viena 11 metru soda sitiena, rezultātam kļūstot neizšķirtam.

Pirmajā Baltijas kausa izcīņas spēlē Latvija ar 1:4 atzina Somijas pārākumu, bet Igaunija ar 4:2 uzvarēja Lietuvu.

Noslēdzošajā mačā svētdien Latvija Lietuvas pilsētā Jonavā tiksies ar Lietuvu.

Jurģa Pučinska vadībā komandā pulcēti spēlētāji no 11 pašmāju klubiem un Nīderlandes.

Šī vecuma Latvijas izlase Baltijas kausu ieguvusi pēdējās trīs reizes pēc kārtas.

Septembra un oktobra mijā 2024.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā Latvijas jaunieši Moldovā tiksies ar mājiniekiem, Zviedriju un Poliju.

Latvijas U-17 vīriešu futbola izlases kandidātu saraksts:

Vārtsargi: Krists Pļaviņš ("Metta"), Jānis Kristers Biščuhis ("JDFS Alberts"), Renārs Minuss ("Riga");

Aizsargi: Rodžers Krasts ("Valmiera"), Matīss Siliņš, Dominiks Romenskis (abi - "Metta"), Ričards Janišs ("Riga"), Aleksandrs Molotkovs ("Daugavpils"), Krišjānis Rupeiks ("Liepājas FS"), Valters Liepājnieks ("Ventspils FA"), Tomass Šulcs ("Liepāja");

Pussargs: Ādams Dreimanis ("Jelgava"), Rūdolfs Kļavinskis ("Metta"), Roberts Kukulis ("Super Nova"), Ratmirs Trifonovs, Jegors Poskrjobiševs (abi - "Riga"), Maksims Kopilovs ("Daugavpils"), Mārtiņš Zemvalds ("JDFS Alberts"), Helvijs Joksts ("Tukums 2000"), Emīls Sprukts ("Roda JC", Nīderlande);

Uzbrucēji: Kristaps Mosāns ("Metta"), Kaspars Strautiņš ("Riga"), Marks Pačepko ("AFA Olaine").