Turnīrā tikās Rīgas, Zemgales, Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Ziemeļaustrumu izlases, kas iesākumā divās apakšgrupās aizvadīja viena apļa turnīru, bet vēlāk atkarībā no grupās ieņemtajām pozīcijām tikās spēlēs par vietām. Pirmo vietu turnīrā šoreiz ieņēma Latgales reģiona jaunie futbolisti.

Pēc sacensībām tika noteikta turnīra simboliskā izlase, kurā iekļuva pa trim pārstāvjiem no Latgales, Rīgas un Zemgales izlasēm, kā arī divi futbolisti no Kurzemes izlases. Simbolisko turnīra sastāvu veido Ronalds Jierkis (Latgale, "Rēzeknes FA"), Mareks Mikšto (Latgale, BFC "Daugavpils"), Jegors Novikovs (Rīga, FK "Dinamo Rīga"), Rolands Bočs (Zemgale, FK "Lielupe"), Alekss Andersons (Kurzeme, FK "Liepāja"), Edžus Samharadze (Zemgale, SK "Kengaroos"), Deniss Rogovs (Rīga, "Rīgas Futbola skola"), Gustavs Riekstiņš (Kurzeme, FK "Liepāja"), Daņila Patijčuks (Zemgale, JFA "Jelgava"), Mikus Vasiļevskis (Rīga, FS "Metta") un Kristiāns Kaušelis (Latgale, BFC "Daugavpils").

LFF Futbola akadēmijas jaunās sezonas ievadā februārī Rīgā norisinājās arī U-15 vecuma grupas reģionālo izlašu turnīrs. Sezona pēc reģionālo izlašu ziemas turnīriem turpināsies aprīlī LFF mācību un treniņu centrā "Staicele", kur notiks mācību-treniņu spēļu sesijas U-15 un U-14 vecuma grupu futbolistiem.

LFF Futbola akadēmija visa gada garumā treniņos, turnīros, mācību-treniņu spēlēs un talantu skatēs pulcē valsts talantīgākos jaunās paaudzes futbolistus no visiem Latvijas reģioniem. Akadēmijas šīs sezonas pasākumos piedalās 2002., 2003. un 2004. dzimšanas gada puiši, vecākajiem no kuriem šis ir pēdējais apmācību gads akadēmijā. Tāpat pirmoreiz akadēmijas vēsturē tiks organizētas atsevišķas talantu skates meitenēm, kuras dzimušas 2002.-2005. gadā.

Sezonas garumā puišiem paredzēti divi mācību-treniņu spēļu cikli, septiņas talantu skates laukuma spēlētājiem un vārtsargiem, pieci reģionālo izlašu turnīri, starptautiskais LFF FA kausa izcīņas turnīrs un tradicionālā Eiropas futbola tūre. Savukārt meitenes piedalīsies kopumā trīs talantu skatēs.

Dalībniekus talantu skatēm un reģionālo izlašu spēlētājus sezonas laikā izraugās reģionālo izlašu treneri, lai jaunie futbolisti kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm. Akadēmijas galvenais treneris ir bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Jeļisejevs, bet meiteņu pasākumu virsvadība uzticēta Latvijas sieviešu futbola izlases galvenajam trenerim Didzim Matīsam.

Šī ir sestā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona. Tā sevi pierādījusi kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuri iegūst vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes futbolistiem, kā arī kalpo kā palīgs jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11.