Savus pirmos vārtus šosezon Anglijas pēc spēka otrās līgas - "Championship" - komandas "Reading" labā piektdien guva Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, palīdzot savas klubam ar 3:2 (2:1) viesos pārspēt Notingemas "Forest" vienību.

Gorkšs trešo reizi pēc kārtas laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet 13.minūtē pēc stūra sitiena centrējuma viņš raidījumā ar galvu panāca 2:0 viesu labā.

"Reading" komanda līdz otrā puslaika vidum pamanījās izsēt divu vārtu pārsvaru, bet 74.minūtē uzvaru viesiem nodrošināja Džordans Obita. Pēdējās desmit spēles minūtes Redingas klubs aizvadīja mazākumā.

Pirms divām kārtām Gorkšs atgriezās komandas sākumsastāvā. Līdz tam vienīgo spēli Latvijas futbolists bija aizvadījis augusta beigās. Šajās trīs cīņās ar latvieti sastāvā "Reading" vienība izcīnījusi vienu uzvaru un divreiz nospēlējusi neizšķirti.

"Reading" turnīra kopvērtējumā šobrīd ieņem ceturto vietu. Komanda 17 spēlēs izcīnījusi 28 punktus, tomēr visi tās tuvākie sekotāji aizvadījuši par vienu maču mazāk.

Tikmēr Latvijas izlases aizsarga Vitālija Maksimenko pārstāvētā komanda Braitonas "Albion" kopvērtējumā ar 24 punktiem 16 mačos ieņem devīto pozīciju.