Latvijas futbola uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis svētdien izcēlās ar diviem vārtiem Polijas augstākās līgas mačā.

Tādējādi Latvijas futbolists ar saviem precīzajiem raidījumiem palīdzēja viņa pārstāvētajai Ņidzicas "Termalica" izbraukumā ar 2:1 (1:0) pārspēt vienu no turnīra vadošajām komandām Gdaņskas "Lechia".

Gutkovskis ar vārtu guvumu vispirms izcēlās 33. minūtē, bet pēc tam vēlreiz bija precīzs 82. minūtē.

Lai gan pašā mača izskaņā sāncenši vienus vārtus atguva, panākt neizšķirtu viņiem neizdevās. Pateicoties uzvarai, "Termalica" nu kļuvusi par vienu no vietējā čempionāta līderēm.

Ar četriem precīziem raidījumiem Gutkovskis pašlaik Polijas čempionāta rezultatīvāko futbolistu sarakstā ir ceturtajā vietā.

Polijas čempionāta kopvērtējumā ar 13 punktiem septiņās spēlēs atrodas uzreiz piecas komandas – vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas "Arka", Belastokas "Jagiellonia", Ļubinas "Zaglebie", Gdaņskas "Lechia" un "Termalica". Tikmēr aizsarga Vladislava Gabova pārstāvētā Kelces "Korona" ar 11 punktiem atrodama sestajā vietā.

Nupat Hožuvas "Ruch" komandā atgriezies arī uzbrucējs Eduards Višņakovs, kura pārstāvētā vienība kopvērtējumā ar astoņiem punktiem ir 13. pozīcijā.