Uzvaru pirmajā jaunās Krievijas premjerlīgas futbola čempionāta sezonas spēlē otrdien izcīnīja Latvijas izlases uzbrūkošā pussarga Vladimira Kameša pārstāvētā Permas "Amkar" komanda.

Aizvadītajā spēlē "Amkar" savā laukumā ar 2:0 (2:0) uzvarēja šīs sezonas turnīra jaunpienācējus Tomskas "Tomj".

Kamešs mačam bija pieteikts, tomēr laukumā neizgāja.

Abus vārtus mājinieku labā guva bulgāru pussargs Georgijs Pejevs, kurš cīņas trešajā un desmitajā minūtē bija precīzs no 11 metru soda sitiena atzīmes. Jāizceļ, ka viesi kopš cīņas devītās minūtes spēlēja mazākumā.

Latvijas izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā valsts čempionvienība Maskavas CSKA jauno sezonu uzsāks trešdien, taču Cauņa komandai pašlaik vēl nevar palīdzēt, jo turpina atkopties no labās kājas piektā pleznas kaula lūzuma.

CSKA aizvadītajā sezonā pēc septiņu gadu pārtraukuma kļuva par Krievijas čempioniem, kvalificējoties UEFA Čempionu līgas turnīram. Tāpat CSKA ieguva Krievijas kausu un Superkausu, kamēr "Amkar" aizvadīto sezonu noslēdza kopvērtējuma 11.vietā, vietu premjerlīgā saglabājot vien pēdējā kārtā.