Uz maiņu piektdien Krievijas premjerlīgas futbola čempionāta spēlē laukumā devās Latvijas izlases uzbrucējs Vladimirs Kamešs, bet viņa pārstāvētā Permas "Amkar" komanda savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar Maskavas "Dinamo" vienību.

Kamešs laukumā devās uz maiņu 74.minūtē, kad rezultāts jau bija kļuvis 1:1. Uzbrucējam bija divas labas izdevības nodrošināt savai komandai uzvaru, tomēr tās palika neizmantotas.

Mājiniekus mača 29.minūtē vadībā no 11 metru soda sitiena atzīmes izvirzīja Georgijs Pejevs no Bulgārijas, bet neizšķirtu 72.minūtē panāca Ekvadoras pussargs Kristiāns Noboa.

Kamešs līgumu ar "Amkar" komandu uz diviem ar pusi gadiem noslēdza februārī, bet laukumā viņš tagad trīs mačos pēc kārtas devies uz maiņu.

Krievijas premjerlīgas kopvērtējumā pēdējo divu gadu Latvijas labākā futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA komanda ar 52 punktiem 22 spēlēs atrodas līderpozīcijā, bet "Amkar" ar 24 punktiem 23 mačos ieņem 11.vietu 16 komandu konkurencē.