Zaudējumu Krievijas premjerlīgas futbola čempionāta trešajā spēlē pirmdien piedzīvoja Latvijas izlases uzbrūkošā pussarga Vladimira Kameša pārstāvētā Permas "Amkar" komanda.

"Amkar" izbraukumā tikās ar "Krasnodar" vienību, taču nācās samierināties ar zaudējumu 1:2 (1:0).

Kamešs arī šoreiz tāpat kā iepriekšējā mačā laukumā devās uz maiņu, spēlē iesaistoties 71.minūtē.

Rezultātu spēles 29.minūtē atklāja "Amkar" slovāku uzbrucējs Martins Jakubko, un pirmajā puslaikā neviena no komandām vairs vārtus neguva. Taču otrā puslaika sākums "Amkar" komandai izvērtās pagalam neveiksmīgs, pirmajās piecās minūtēs ielaižot divus vārtus. Vispirms mača 47.minūtē trāpīgs bija brazīliešu pussargs Žoaziņju Santošs, bet tikai divas minūtes vēlāk vēl viens precīzs raidījums padevās portugāļu pussargam Marsio Abreu.

Amkar" vienība ar četriem punktiem trīs mačos kopvērtējumā pašlaik ieņem 11.vietu.

Tajā pašā laikā Krievijas premjerlīgas pašreizējā čempionvienība Maskavas CSKA, kurā spēlē Latvijas futbola izlases pussargs Aleksandrs Cauņa, pēc trim mačiem ar septiņiem punktiem ieņemt trešo vietu.