Spānijas futbola čempionāta pirmās divīzijas spēlē svētdien portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu guva divus vārtus un nopelnīja sarkano kartiņu, bet viņa pārstāvētais "Real Madrid" ar 2:0 pieveica vienu no lejasgala komandām "Malaga".

Ronaldu abus vārtus guva jau pirmajā puslaikā – 35.minūtē viņš atklāja rezultātu, bet četras minūtes vēlāk panāca jau 2:0. Noraidījumu portugāļu futbolists izpelnījās nepilnas 20 minūtes pirms spēles beigām, kad mača tiesnesis strīdīgā situācija viņam parādīja sarkano kartiņu.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā līderpozīcijas ar 49 punktiem saglabā čempioni "Barcelona", bet "Real Madrid" joprojām atpaliek par pieciem punktiem. Trešajā vietā ar 39 punktiem atrodas "Valencia", kas kārtējā mačā nespēja uzvarēt arī vienu no pastarītēm "Tenerife", nospēlējot neizšķirti 0:0.