Latvijas izlasei tas bija astotais zaudējums pēc kārtas. Pēdējo reizi Latvijas izlase uzvaras prieku izjuta pirms gada 6. septembrī, kad viesos tika izmocīts panākums pār Andoru ar 1:0.

Latvijas izlase visus trīs vārtus zaudēja pēc standartsituācijām, bet vienīgos vārtus guva pēc pretinieku rupjas kļūdas aizsardzībā. Ungārijas izlases aizsargu kļūdu izmantoja Gints Freimanis, 40 minūtē samazinot rezultāta starpību līdz 1:2. Pirms tam sestajā minūtē pēc soda sitiena ar galvu precīzi sita Tamašs Kadars, bet 26. minūtē Adams Salai pēc stūra sitiena panāca 2:0.

Otrā puslaika sākumā Latvija izveidoja vienīgo ļoti bīstamo momentu pie pretinieku vārtiem, bet izlīdzināt rezultātu Freimanim neizdevās. Savukārt 68. minūtē ungāri atguva divu vārtu pārsvaru pēc Aleksandra Solovjova darbības. Sākumā viņš apturēja pretinieku, nopelnot dzelteno kartiņu, bet pēc izpildītā soda sitiena raidīja bumbu savos vārtos.

Savu neveiksmju sēriju Latvijas izlase centīsies pārtraukt svētdien Rīgā, kad uzņems Šveices izlasi. Pēc tam oktobrī Latvijai atliks pēdējās divas spēles 2018. gada Pasaules kausa atlases ietvaros - izbraukumā pret Farēru salām un mājās pret Andoru.

Latvijas izlase 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas B grupas kopvērtējumā saglabā pēdējo vietu, atpaliekot arī no Farēru salām un Andoras. Līdere grupā ar 21 punktu ir Latvijas nākamā pretiniece Šveice, 18 punkti ir Portugālei, 10 punkti - Ungārijai, Farēru salu izlasei ir 5 punkti, bet Andorai - četri. Latvija ir pastarīte ar septiņās spēlēs gūtiem trīs punktiem par jau pieminēto uzvaru pirms gada pār Andoru.

Pasaules kausa kvalifikācija: Latvija - Ungārija
Latvija - Ungārija 1:3. Spēle noslēgusies
2. puslaika kompensācija 4 minūtes
Maksimenko glābj Latviju no lielām nepatikšanām, izklupienē pārtverot piespēli gar vārtiem un novirzot to aiz gala līnijas.
Ungārijai trešā maiņa, laukumā nāk Lovrenčičs, bet Latvijas izlase savā pēdējā maiņā laukumā sūta Gutkovski Šabalas vietā.
83. min. Vaņins glāj Latvijas izlasi pēc Džudžaka sitiena. Ungārijas kapteinis labā pozīcijā nonāca pēc Latvijas kapteiņa Gorkša rupjas kļūdas.
Latvijai divas maiņas - Aleksejs Višņakovs un Deniss Rakels nāk Kazačoka un Dāvja Ikaunieka vietā
67. min. Solovjovs ar rokām aptur pretinieku kapteini Džudžaku un saņem brīdinājumu
68. min. Latvija - Ungārija 1:3Solovjovs "gūst vārtus" - pats pārkāpa noteikumus un pats pēc soda sitiena pieskaras bumbai, kas ielido Latvijas vārtos.
66. min. Ungārijai maiņaSavainojumu guvušo, vārtu autoru Salai nomainai Bode.
Latvijas labs pretuzbrukums, Indrāns iedeva piespēli Šabalam, kurš gan soda laukumā sapinas un pats krīt.
57. min. Freimanis pārkāpj noteikumus pret Salai. Ungārs neapmierināts un nogrūž latvieti gar zemi. Abi "iekarsušie" saņem brīdinājumus
54. min. Koļesovs bīstami ar kājām pa priekšu izdarīja izklupienu. Latvijas futbolists par to saņem brīdinājumu
50. min. Džudžaka soda sitiens Latvijas mūrī. Atkārtots mēģinājums garām vārtiem.
46. min. Latvijai divas labas iespējas izlīdzināt rezultātu! Ungāru vārtsargs Gulačši glābj pēc Ikaunieka sitiena, bet tad atvaira Freimaņa sitienu no tuvas distances!
Latvija - Ungārija 1:2. Sācies 2. puslaiks
1. puslaika statistika
Latvija - Ungārija 1:2. Noslēdzies 1. puslaiks
41. min. Vaņins lēcienā tver bumbu, kas lidoja tālajā devītniekā pēc Salai sitiena ar galvu.
40. min. Latvija - Ungārija 1:2Korhuts kļūdījās, atdodot piespēli vārtsargam, ko izmanto Freimanis un gūst vārtus
Latvijas futbolisti kļūdījās pie sava soda laukuma, bet Vaņins glābj pēc Korhuta sitiena.
Ungāri ļoti brīvi, atraisīti spēlē. Latvijas izlase manāmi darbojas haotiski un nespēj "atkost" pretinieku nodomus.
Ungāri varēja vēl palielināt savu pārsvaru. Gorkšs ar Maksimenko divatā situāciju glābj. Ungāri gan prasīja 11 m soda sitienu, jo bumba trāpīja pa roku Gorkšam, tomēr tā nebija spēle ar roku.
26. min. Latvija - Ungārija 0:2Ungāri pēc stūra sitiena gūst otros vārtus. Precīzs ir Salai, kurš pirms gada Rīgā arī guva otros vārtus ungāriem.
Latvijai padodas viens no retajiem uzbrukumiem, bet Solovjova centrējums soda laukumā ir tieši precīzi ungāru vārtsargam rokās.
16. min. Latvijai stūra sitiens. Ungāri gan to viegli atvaira. Ungārija pēc gūtajiem vārtiem nedaudz mazinājusi ātrumu
6. min. Latvija - Ungārija 0:1Latvijas komanda neiztur ungāru pirmo minūšu ofensīvu. Pēc Vargas soda sitiena soda laukumā pirmais pie bumbas ir Kadars, kurš ar galvu gūst vārtus. Vaņins bezspēcīgs šajā situācijā
Latvija - Ungārija. Spēle sākusies
Komandas iznākušas Budapeštas stadionā. Skanēs valstu himnas, tad sasveicināšanās un spēle sāksies!
Latvija šobrīd ir uz antirekorda robežas - septiņi zaudējumi pēc kārtas. Atkārtots antirekords. Ungārijai četri zaudējumi pēc kārtas.
B grupas kopvērtējums pirms šodienas spēlēm. Nekā iepriecinoša...
Latvijas futbola izlase rudens spēļu ciklā aizvadīs pēdējās četras spēles 2018. gada Pasaules kausa kva;ifikācijas ietvaros. Pirmajā no tām 31. augusta vakarā Budapeštā jātiekas ar Ungāriju. Pēc trīs dienām Rīgā viesosies Šveices valstsvienība, bet oktobrī būs mači pret Farēru salām un Andoru.