2016.gada Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā sestdien pārsteigumu sagādāja Latvijas futbola izlase, kas A grupas cīņā viesos nospēlēja 1:1 ar spēcīgo Čehijas valstsvienību.

Latvijas izlases labā pirmajā puslaikā vārtus guva Aleksejs Višņakovs, kurš 30.minūtē pretuzbrukumā aizskrēja praktiski no savas laukuma puses un pārspēja čehu vārtsargu Petru Čehu.

Līdz lielai sensācijai Latvijai pietrūka dažas minūtes, jo izlīdzinājumu Čehija panāca tikai mača izskaņā, kad pamatlaika pēdējā minūtē precīzs bija Vaclavs Pilažs.

Čehija iepriekšējās četrās spēlēs EURO 2016 kvalifikācijā bija guvusi tikai uzvaras un vēl viens panākums ļautu čehiem spert platu soli preti finālturnīram. Čehija ar 13 punktiem gan saglabā līderpozīciju A grupā, bet tikai par vienu punktu tagad atpaliek Islande, kas sestdien viesos ar 3:0 apspēlēja Kazahstānu. Seši punkti pagaidām ir Nīderlandei, kas sestdienas vakarā tiekas ar Turciju, kurai ir četri punkti. Latvijai ir trīs punkti, bet Kazahstānai - viens.

$d_id=128; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/FIFAWorldCup2014/fifa2014star.inc' ?>