Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta otrās kārtas izspēle svētdien titulētākais Latvijas futbola klubs "Skonto" sagrāva līgas debitantus "Ilūkstes NSS", pārņemot iniciatīvu jau no pirmajām minūtēm un gūstot pārliecinošu uzvaru ar 5:0 (4:0), liecina informācija Virslīgas oficiālajā mājaslapā.

Mača rezultāts tika atklāts jau 11. minūtē, kad no aptuveni 20 metru attāluma spēcīgi un precīzi sita Juris Laizāns. 27.minūtē Artūrs Karašausks pēc veiksmīgas individuālās darbības iespēlēja Ilūkstes soda laukumā, kur bumbu jau praktiski tukšos vārtos raidīja Ruslans Mingazovs. Puslaika izskaņā vēl 2 vārtus - abus ar galvu - guva Valērijs Šabals.

Spēles 2.puslaikā rīdzinieki turpināja dominēt, 66.minūtē uzbrukums noslēdzās ar vēl vieniem vārtiem. Kreisajā malā Karašausks saņēma bumbu, un pie soda laukuma apspēlēja pretinieku aizsargu un raidīja bumbu tālajā apakšējā stūrī.

Savukārt Kauguru vidusskolas futbola laukumā FK "Daugava Rīga
uzņēma "Liepājas metalurgu". Atklājot mača rezultātu jau 1.minūtē, rīdzinieki guva uzvaru ar rezultātu 2:1 (1:0).