Latvijas futbola izlase svētdien Amsterdamā 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē ar 0:6 (0:3) piekāpās spēcīgājai Nīderlandei, piedzīvojot smagāko sagrāvi kopš valsts neatkarības atjaunošanas.

Latvijas futbola izlase kvalifikācijas turnīros trīs reizes bija piedzīvojusi zaudējumus ar 0:5, bet nekad ar sešu vārtu starpību.

Visas Latvijas cerības pacīnīties šajā spēlē zuda jau pirmajā puslaikā, kad Robins van Pērsijs), Arjens Robens un Klāss Jans Huntelārs panāca 3:0 mājinieku labā. Otrajā puslaikā Džefrijs Bruma guva "oranžajiem" ceturtos vārtus, bet tad mača izskaņā Robens un Huntelārs guva savus otros vārtus spēlē.